Teerow (výlet duben 2005)

Ráno jsme se probudili a utíkali na nádraží, abychom stihli vlak který nám odjížděl v 8:30.Vláčkem jsme dojeli až do Berouna, aby nás poté autobus zavezl až do Skryjí.

Ze Skryjí jsme se vydali po červené k řece Berounce a dále po žluté na hrad Týřov. Cestou jsme hráli hru „NE“. Vyšli jsme kopec a pár schodů a octli se pod hradem Týřov. Na Týřově jsme se nasvačili a Honza s Honzou nám dali za úkol, abychom spočítali všechny samohlásky na ceduli, která byla kousek pod námi. Poté nám vyprávěli legendu o tlustém rytíři, který na Týřově přebýval a loupil, svůj lup schovával do zdí Týřovského hradu.My jsme dostali za úkol najít tyto mince. Mince jsme našli a opustili hrad Týřov. Pokračovali jsme v cestě, šli jsme nebo lépe vyškrábali jsme se na vršek Vápenného vrchu, který měří 424m a tam si odpočinuli.

Potom jsme přes kopec Na Boudách, který měří 520m slezli k Úpořickému potoku. Kluci po cestě soutěžili o to kdo najde větší bedlu, vyhrál Jirka. Podél potoka jsme se vydali ke Kučerovu mlýnu, nad kterým jsme si v lesíku Na Vršcích uvařili oběd. Indiánským během jsme dostihli autobus v Broumech, který nás dovezl se zpěvem, kytarou a dobrou náladou do Berouna a hurá vlakem domů.

The End

Hříbě

Vytvořil: Péťa | Přidáno: 2007-01-30 14:35:23 | Sdílej na Facebooku